Moving Lights – Dárková sada na ruce s Aloe vera

Bezpečná platba
-
Popis
Obsah sady:
– Nourishing & Smoothing Hand Balm Aloe Vera Extract (30 ml)
– Moisturizing & Smoothing Hand Masks Aloe Vera Extract (1 pár)
– 1× Hand Warmer (1 ks)Obsah sady:– Nourishing & Smoothing Hand Balm Aloe Vera Extract (30 ml)– Moisturizing & Smoothing Hand Masks Aloe Vera Extract (1 pár)– 1× Hand Warmer (1 ks)Dárková sada pro péči o ruce, která vám bude dodávat hebkost a zahřeje.Dárková sada pro péči o ruce: tuto zimu vám nesmí chybětTuto zimu své ruce hýčkejte bez omezení. Tato dárková sada obsahuje dva zklidňující pečující produkty s vůní Aloe vera a jeden rozkošný doplněk. Uvnitř najdete vyživující a vyhlazující balzám na ruce s Aloe vera, který obsahuje 10 % bambuckého másla. A pro chvilku relaxace navrátí rukám maska s Aloe vera za 15 minut hebkost a hydrataci. Bonus? Rozkošný třpytivý ohřívač rukou tak akorát do kapsy za chladného počasí.Na programu: pohoda a relaxaceTato sada na ruce je originální malý dárek k Vánocům, ideální pro vaše blízké. Malá rozměrem i cenou, velká obsahem. Překvapí ve všech ohledech. Ale má ještě jedno eso v rukávu… originální balení se otevírá jako vánoční dárek, aby udělalo ještě větší radost při rozbalování. Vánoce tak budou ještě zábavnější.Výhody sady pro pěkné ruce SEPHORA COLLECTION Moving Lights– Dva produkty ve standardním formátu.– Opakovatelně použitelný snadno přenosný ohřívač rukou.– >95 % složek přírodního původu.– Originální balení se zábavným rozbalováním.– Tato sada byla vyvinuta odpovědně: pouzdro je z kartonu z udržitelně obhospodařovaných lesů. - Návod k použití
- Složky
Představte si značku, která neustále hledá inovace a objevy, jež zlepšují Vaši každodenní krásu... Dekorativní kosmetika, doplňky, koupelové a pečující produkty: Sephora Collection nabízí spousty úžasných produktů, textur a barev.
Naše dostupné produkty stojí v čele trendů a jsou vždy kvalitní.
Dopřejte si volnost vytvářet vlastní styly a měnit je, když na to budete mít chuť!


sephora collection
Moving Lights – Dárková sada na ruce s Aloe vera
Great gift set
Great set,especially for a gift. Everyone uses hand cream so this set is ideal for anyone, I bought this for a friend and she was over the moon with it.
Recenze původně zveřejněna dne Sephora-uk